Корзина
68 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ДРОПШИПІНГДеталі тут
Vsesvit-el
+380672096992
 • Vsesvit-el
 • Умови співпраці по дропшипінгу

Умови співпраці по дропшипінгу

Дропшиппінг - це система продажу, при якій ви (дропшипер) не тримаєте усі товари у себе на складі, а продаєте товари, які фізично знаходяться на складах третьої сторони(постачальника). При цьому постачальник сам відправляє товар вашому клієнту. Ваш заробіток - націнка, поставлена на товари постачальника.

1. Дропшипер домовляється з постачальником про співпрацю і отримує від нього каталоги продукції, які розміщує на своєму сайті чи інших ресурсах, виставляючи ціну з урахуванням власної націнки. 

2. Покупці залишають заявки на сайті дропшипера, оплачують (у разі передоплати) та очікують доставки.

3. Дропшипер замовляє оплачений товар у постачальника, повідомляючи йому дані покупця для відправки. 

4. Постачальник відправляє товар безпосередньо покупцеві. 

5. Покупець отримує товар і в залежності від способу оплати розраховується. Якщо він відправлений наложним платежем, то оплачує при отриманні. 

6. Відправки проводяться різними перевізниками України з врахуванням побажнь клієнтів (Нова Пошта, Укрпошта, АвтоЛюкс, ІнТайм, адресна доставка прямо в руки і т.д)

7. У разі передоплати дропшипер скидає постачальнику суму на картку без націнки.При наложному платежеві ми повертаємо різницю дропшиперу по триманні коштів від клієнта.

8. Детальне обговорення співпраці по телефону за номерами вказаними на сайті. Також чекаємо ваших повідомлень на пошті.

Дропшипінг абсолютно вигідний двом сторонам. Адже дропшипер отримує можливість заробляти на чужому товарі, а постачальник, в свою чергу, розширює свою мережу реалізації і збільшує обсяги продажів.

Контакты
 • Телефон:
  +380633002733
  +380506019027
  +380672096992
 • Контактное лицо:
  Роман
 • Адрес:
  Киев, Украина
 • Email:
  vsi.zakazu@gmail.com